Az NI Kutatás-Fejlesztési Mérnökségének Áttervező mérnöki csoportjába keresünk pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező új mérnök kollégát.

Ebben a pozícióban lehetőséged van végigkísérni a termék útját a kezdetektől a kivezetésig, valós hatást gyakorolni az üzletre és az életciklus menedzsmentre. Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész csapat részeként dolgozni baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Feladatok

• Piacon lévő termékeink mérnöki támogatása, valamint áttervezése (így a K+F az új termékek fejlesztésére tud összpontosítani)
• A termékek életciklus menedzsmentjének támogatása
• Költségcsökkentéssel, hatékonyság- és megbízhatóságnöveléssel, technológiaváltással, gyárthatósággal, valamint tesztelhetőséggel kapcsolatos projektekben való részvétel, valamint ezek felkutatása és végrehajtás
• A gyártási és K+F csoportok közötti kommunikáció elősegítése
• Intenzív kapcsolattartás az anyacég K+F mérnökségével, valamint a projektekben résztvevő mérnöki és termelési csoportokkal

Feltételek

• Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
• Elektronikai és méréstechnika ismeretek
• Digitális vagy analóg áramkör technikák ismerete
• Szakmai tapasztalat digitális vagy analóg áramkörök tervezésében és ellenőrzésében
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
• Eredményorientált, fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség
• Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel
• Priorizálási képesség

Amit nyújtunk:

• Hibrid munkavégzés
• Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
• Összetartó, támogató közösség
• Stabil, megbízható céges háttér
• Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
• Számos elemből választható Cafeteria
• További béren kívüli kompenzációs juttatások
• Egészség megőrzését támogató lehetőségek
• Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
• Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
• Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
• Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
• Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
• Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
• Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
• Munkábajárási támogatás

Sign Up

Forgot Password